RE/MAX Plus

O nás

Naše zkušenosti jsou vaše výhoda. I proto se snažíme v naší kanceláři vytvářet takové zázemí pro práci a další edukaci našich realitnách makléřů, aby pro své klienty mohli co nejlépe naplňovat náš reklamní slogan: „RE/MAX - Realitní služby, jaké si přejete“.

O kanceláři

Něco o mne - proč práce realitního makléře?

Jmenuji se Miroslav Hošek a mám více než 25 let praxe v oboru strojírenství & stavitelství. Většinu života jsem působil v korporátních společnostech – z toho více než 10 let na managerských pozicích v oblasti vývoje. Mezi moje silné vlastnosti patří zejména technická zdatnost, preciznost, organizační a obchodní dovednosti, zkušenosti s budováním a vedením týmu. Myslím, že toto spektrum zájmů a dovedností je právě příhodné pro roli realitního makléře a majitele realitní kanceláře.

 

Proč realitní síť RE/MAX ?

Možná právě moje dlouholetá praxe z korporátního prostředí mne přivedla ke značce RE/MAX. Výhody mezinárodního prostředí, možnost využívání synergických efektů a mezinárodní spolupráce hovoří zcela jednoznačně. Navíc díky téměř 50-ti leté tradici a cílevědomému rozvíjení mezinárodní realitní sítě je vybudováno extrémně rozsáhlé know-how, etický kodex a velice vyspělá firemní kultura nakloněná potřebám našich zákazníků.

 

Proč realitní kancelář RE/MAX Plus ?

RE/MAX Plus je nově vznikající a rozvíjející se pobočka realitní sítě RE/MAX. Naše realitní kancelář RE/MAX Plus je silně orientována na potřeby našich zákazníků. Našim klientům nabízíme služby šité na míru. Naše smluvní vztahy začínají analýzou potřeb klienta a tomu následně přizpůsobujeme veškeré další kroky. Názor klienta a porozumění potřebám klienta je pro nás jedním z klíčových parametrů při organizování a realizaci obchodu. Osobně se domnívám, že jedině tak je možné dosáhnout spokojenosti zákazníka, což je jednoznačným cílem naší realitní kanceláře RE/MAX Plus !

 

Ing. Miroslav Hošek

 

 

Kontaktovat kancelář

*
*
*
*
phone: fname:

O RE/MAX Česká republika

Mise RE/MAX ČR

Stavíme na celosvětovém úspěchu společnosti RE/MAX v obchodu s nemovitostmi. Strategicky a dlouhodobě budujeme silnou pozici této společnosti v České republice.

Vysokou profesionalitou a etikou našich makléřů a kanceláří překonáváme očekávání zákazníků a pozitivně ovlivňujeme způsob obchodování na českém realitním trhu.

Spolu s našimi partnery, dodavateli a akcionáři tvoříme silný tým, který má společný zájem maximálně uspokojovat potřeby zákazníků v obchodu s nemovitostmi.

Budujeme dlouhodobé a korektní vztahy s našimi zákazníky, místní komunitou, obchodními partnery a kolegy, protože lidé a mezilidské vztahy jsou pro nás v obchodě mimořádně důležité.

 

Hodnoty RE/MAX ČR

  • Dbáme na to, aby každý profitoval: zákazníci, makléři, majitelé i akcionáři – to je jediná cesta k trvalému a úspěšnému růstu.
  • Víme, že lidé jsou to nejdůležitější – každý problém se dá vyřešit, jestliže existuje tým těch správných lidí a přátel.
  • Garantujeme našim zákazníkům vysoce etické chování tím, že jednáme v souladu s RE/MAX Etickým kodexem a RE/MAX Reklamačním řádem.
  • Zaměřujeme se na potřeby našich zákazníků a řídíme se principy RE/MAX Zaručené spokojenosti zákazníků.
  • Dbáme na to, aby byl růst generován znalostmi a profesionalitou, proto se v obchodování řídíme RE/MAX Profesionálními prodejními standardy.
  • Zaměřujeme se na jednoduchost, jasnou zodpovědnost a rychlost realizace prostřednictvím sdílení a opakovaného využití informací a zkušeností, protože dlouhodobě mohou na trhu obstát a vítězit jen ti rychlí.
  • S našimi kolegy a partnery jednáme vždy s důvěrou, úctou a respektem a budujeme vztahy založené na otevřené komunikaci, oddanosti a loajalitě.
  • Zaměřujeme se na perfektní realizaci těch správných věcí, protože víme, že někdy méně znamená více. Dbáme proto o podstatu věci, ne o prázdnou formu.