RE/MAX Plus

Prodej rodinného domu 280 m2 , pozemek 915 m2

Máchova, Beroun mapa
Cena u makléře

Prodej rodinného domu 280 m2 , pozemek 915 m2

Hledáte prostorný dům s možností multifunkčního využití?

Pojďme se společně podívat na rodinný dům sestávající ze dvou samostatných bytových jednotek každá podlahové plochy ca. 80 m2 – v každém podlaží jedna. Součástí nemovitosti jsou velké sklepní prostory, multifunkční plochá střecha s přístupovou lávkou, garáž s dílnou a terasovitá zahrada s vinohradem.

Bytová jednotka v 1. nadzemním má dispozici 3+1 a k tomu dvě komory. Součástí je terasa před vstupem do domu.
Bytová jednotka ve 2. nadzemním podlaží má dispozici 4+1 a její součástí je spíž, balkon a prostornou vstupní halu se schodištěm.
Bytové jednotky mohou sloužit jak pro účely dvougeneračního domu, tak pro bydlení a pronájem současně. Také je možné udělat z obou bytových jednotek jeden velký dvoupodlažní byt. Příčky mezi místnostmi lze téměř libovolným způsobem měnit a to zejména díky skeletové konstrukci domu, která byla u těchto typů nemovitostí ve své době nadčasová.

Sklepní prostory domu mají neuvěřitelných 9 místností a mají možnost provětrávání, což znamená, že je lze využít např. jako sklad potravin, dílnu, saunu, posilovnu případně téměř cokoli jiného. Půdorys sklepa přesahuje ve směru do šířky půdorys vlastního domu. Sklepní prostor obsahuje též kotelnu a černou kuchyni. Protože se dům nachází ve svahu, jsou v jiho-západní části sklepa dveře k přímému vstupu do zahrady, kde se nachází zahradní jezírko, které je možné přebudovat na ochlazovací lázeň jakožto součást případné sauny (pokud by byla instalována).

Střešní prostor velikosti téměř 90 m2 je též velice originální. Jedná se o plochou střechu s komfortní přístupovou lávkou z přilehlého protisvahu. Na střeše je „zahradní krb“ a 2 místnosti celkové velikosti 9 m2. Střecha může sloužit k instalaci solárních či fotovoltaických panelů anebo po instalaci zábradlí může plnit funkci terasy – mimochodem s nádherným výhledem do širokého okolí.

Zahrada je terasovitá a její součástí je malý vinohrad. Pro případné zpracování plodů vinohradu může velmi dobře posloužit již výše popsaný sklep. Na pozemku je též garáž s dílnou celkové velikosti 41 m2 a nad těmito prostory opět plochá střecha, která plní funkci terasy.

Rodinný dům je situován v klidném a příjemném prostředí. Je udržovaný byť vesměs v původním stavu. Topení je zajištěno moderním plynovým kondenzačním kotlem s novým venkovním komínem. Lze však využít též kotel na koks a v jarním a podzimním období je též možné přitopit akumulačními kamny. V horním podlaží je k dispozici také krb na dřevo. Všechna okna v obytných místnostech jsou dřevěná s izolačním TROJsklem. Dům je vhodný jak k okamžitému bydlení, tak skýtá mnoho možností na případnou kreativní rekonstrukci.

V případě jakýchkoli dotazů či zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena: Cena u makléře Číslo nabídky: 311-NP00029 Obec: Beroun Ulice: Máchova

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

phone: fullname: email:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Ing. Miroslav Hošek
Ing. Miroslav Hošek
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
lname: fname: fullname: phone:

Podrobné informace

Kategorie Domy a vily
Druh domu Rodinný dům
Typ domu Patrový
Stav domu Dobrý
Voda Voda - dálkový vodovod
Odpad Kanalizace
Plyn Plynovod
K dispozici od 18.11.2022
Poloha objektu Samostatný
Druh objektu Skeletová
Umístění objektu Klidná část obce
Vybaveno Částečně
Zastavěná plocha m2 149
Užitná plocha m2 280
Plocha parcely m2 915
Počet balkónů 1
Počet teras 1
Plocha garáže m2 41
Počet garáží 1
Elektřina Elektro - 380 V
Stavba Rodinný dům
Počet bytů 2
Plocha sklepa m2 69
Počet sklepů 1
Datum nastěhování 18.11.2022
Počet podlaží objektu 3
Číslo podlaží v domě
Třída G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška 264/2020 Sb.